FOTOTAPETAI

Jums patinka nestandartiniai interjero sprendimai? Ar tiesiog galvojate apie greitą biuro ar namų atnaujinimą už prieinamą kainą? Mes siūlome jums fantastišką sprendimą, tai  - fototapetai!

Fototapetai populiarumu sugebėjo užkariauti tiek Jungtinių Amerikos Valstijų, tiek Azijos ir Europos rinkas, ir tam yra objektyvių priežasčių. Tikriausiai ne kiekvienas turi laiko ar įgūdžių savo interjerą personalizuoti teptuku. Taip pat įprastinis sienų dažymas dažnai neperteikia visų norų niuansų. Būtent dėl šių priežasčių fototapetai ir yra idealus sprendimas kiekvienam norinčiam įpūsti gyvybės bei unikalumo į savo namų ar biuro interjerą.

Ekologiška bei ilgaamžė spauda, įvairios tapetų tekstūros neabejotinai leis pasireikšti Jūsų fantazijai.

Jums tereikia pasirinkti savo norimą nuotrauką ar vaizdą bei atsiųsti jį mums, ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų fototapetai taptų neatsiejama Jūsų interjero detale.

Turite unikalią idėją fototapetams, tačiau nežinote, kaip geriausiai ją reikėtų įgyvendinti? Jokių problemų - susisiekite su mumis ir mūsų profesionalūs dizaineriai bei technologai pasirūpins, kad visos jūsų idėjos taptų realybe.