LIPNIOS ETIKETĖS

  • etiketes lipdukai vertas

Lipnios etiketės bei lipdukai - pačių įvairiausių formų! Nėra jokių papildomų išlaidų etikečių iškirtimo formos gamybai. Mūsų įmonėje lipnios etiketės spausdinamos iš aukščiausios kokybės įvairių paviršių lipnaus popieriaus ir PVC plėvelės. Skaitmeninė spauda ir pjaustymas leidžia pilnai patenkinti iškilusius poreikius šių etikečių gamyboje. PVC plėvelė atspari drėgmei ir temperatūros svyravimams. Plėvelės spaudai gali būti baltos, sidabrinės ar auksinės. Taip pat išskirtinis ir labai reikalingas daugeliui sprendimas, gaminant skaidrias lipnias etiketes, yra spauda papildomai naudojant baltą dažą. 

Mūsų gaminamos lipnios etiketės plačiai naudojamos aprangos, maisto, gėrimų, farmacijos, chemijos ir daugelyje kitų pramonės sričių. Mūsų spausdinama produkcija yra pagaminta iš patikrintų medžiagų ir dažų, kurių elementų migracija atitinka griežčiausius ES reikalavimus. Užtikrindami gamybos kokybę ir ją nuolat kontroliuodami, keldami savo darbuotojų kvalifikaciją, naudodami modernius spausdinimo įrenginius, siūlome Jums itin kokybiškus ir ilgaamžius produktus. 

Mažiems ir vidutiniams gamintojams siūlome nedidelius tiražus, o didiesiems galime būti naudingi eksperimentuojant su naujienomis, įvedant pastarąsias į rinką (bandomieji nedideli tiražai). Taip pat gaminant vienetinius išskirtinius gaminius ar pakuočių prototipus nedideliais kiekiais.